INFORMACJA TURYSTYCZNA

W SANDOMIERZU PIĘKNIE WSZYSTKO WIESZ

 

 

 

 

 


Odległość z Sandomierza do największych miast w regionie

Sandomierz Kielce 95 kilometrów 1:20
Sandomierz Rzeszów 98 kilometrów 1:30
Sandomierz Lublin 110 kilometrów 1:40
Sandomierz Kraków 160 kilometrów 2:20
Sandomierz Warszawa 200 kilometrów 3:00


Najbliższe lotniska

Rzeszów - Jasionka (98 km) http://www.rzeszowairport.pl
Lublin (125 km) http://www.portlotniczy.lublin.pl
Kraków - Balice(160 km) http://www.krakowairport.pl
Warszawa-Okęcie (200 km) http://www.lotnisko-chopina.pl


Aktualny rozkład jazdy autobusów, busów znajdziemy na stronie www.rozklady.com.pl Dworzec autobusowy w Sandomierzu mieści się przy ulicy 11 Listopada. Od Starego Miasta około 10 minut piechotą.

Połączenia kolejowe z Sandomierzem znajdziemy na stronie: http://portalpasazera.pl/Plakaty Dworzec kolejowy w Sandomierzu mieści się przy ulicy Lwowskiej. Od Starego Miasta około 3 kilometrów, piechotą około 20 minut. Warto do centrum przyjechać komunikacją miejską. Przystanek znajduje się przy głównej ulicy. Można też skorzystać z taksówki. Tutaj telefony do Taxi Sandomierz

Po Sandomierzu można poruszać się komunikacją miejską lub busami prywatnymi. Rozkład jazdy autobusów miejskich znajdziemy na stronie: autobusy w Sandomierzu Bilety do kupienia u kierowcy.

Takie są fakty

300 000

Turystów rocznie

120

Zabytków

365

Czynne codziennie

125

Informacji dziennie

Informacja turystyczna Sandomierz

Informacja turystyczna w Sandomierzu odgrywa niezwykle ważną rolę. Przede wszystkim dowiedziałem się wszystkiego, co mnie interesowało. Wskazano mi drogę do zabytków oraz opowiedziano ciekawe historie o mieście i zabytkowych budowlach. Będąc w miastach, zawsze pomocna jest mi informacja turystyczna.
Sylwia
Sylwia
Warszawa
Fajnie jest dużo wiedzieć. Jeszcze lepiej jak są osoby, które wiedzą więcej niż my. Dlatego idziemy do takich osób, które zawodowo zajmują się udzielaniem informacji. Takim miejscem jest informacja turystyczna w Sandomierzu. Nie wiedzieliśmy z mężem jak dość do wąwozu królowej Jadwigi. Wytłumaczono nam.
Joanna
Joanna
Obręczna
Nie sądziłam, że informacja turystyczna jest w stanie tak pięknie zorganizować mi zwiedzanie Sandomierza. Podpowiedzieli, co warto zobaczyć oraz ile zajmie to czasu. Podali namiary na przewodników po Sandomierzu. Chętnie skorzystaliśmy z ich usług. Sandomierz naprawdę nam się podoba.
Marzena
Marzena
Maciejowice